engorem.com.pl

Województwa

Branże


iUsed


Naprawa ipad kraków
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: 508290000

Adres: Pawia 12

Kod pocztowy: 31-154

Miejscowość: Kraków

Domena: http://www.iused.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


iPady to urządzenia, które dają wiele różnych możliwości. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz wadze łatwo zabrać je ze sobą w podróż zamiast laptopa, a dzięki przekątnej ekranu korzysta się z nich o wiele bardziej komfortowo niż np. z telefonów komórkowych. Jeśli ostatnio Twój iPad zaczął odmawiać posłuszeństwa, a niedługo wyjeżdżasz i pilnie potrzebujesz go sprawnego, to koniecznie odwiedź stronę internetową iused.pl i sprawdź ich ofertę. Jeśli interesuje Cię profesjonalna naprawa iPada w Krakowie, to ich usługi na pewno przypadną Ci do gustu.
Firma iUsed to sprawdzony i ceniony serwis dla produktów marki Apple. U nich możesz naprawić nie tylko MacBooki, ale również iPady, iPhoney i wiele, wiele innych produktów tej marki. Oddając swój sprzęt elektroniczny pod ich opiekę, możesz być pewny, że wszystkie części zamienne będą oryginalne, a cena wykonanej naprawy bardzo konkurencyjna w porównaniu do innych ofert. Zaufaj doświadczeniu i wiedzy. Dzięki nim będziesz mógł szybko na nowo cieszyć się sprawnym iPadem.

Dodano dnia: 02-08-2018


Napisz Opinie  • Użytkownik Marcel Kamiński dodał komentarz 2018-08-28 07:34:22
  • Bardzo dobra firma, która bardzo szybko uporała się z naprawą mojego ipada. Jestem im za to bardzo wdzięczny ponieważ, na nim były bardzo ważne dane i zdjęcia.
  • Ocena 4


INNE WIZYTÓWKI