engorem.com.pl

Województwa

Branże


Strefa Czystości


Obiekty przemysłowe - sprzątanie
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: 514 826 519

Adres: os. Piastowskie 57

Kod pocztowy: 61-156

Miejscowość: Poznań

Domena: https://strefaczystosci.com.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Hale fabryczne oraz inne miejsca, które są w naturalny sposób przypisane do przemysłu – nietrudno w nich o zabrudzenia. Dzięki regularnemu sprzątaniu może w nich być estetycznie, a wszyscy zatrudnieni nie będą mieli powodów do narzekania na warunki. Działania te powinny się jednak odbywać systematycznie, a przy tym profesjonalnie. Strefa Czystości to firma z ogromnym doświadczeniem, jaka specjalizuje się w pracach porządkowych w różnego rodzaju obiektach.

Dla specjalistów z bogatym doświadczeniem sprzątanie obiektów przemysłowych nie będzie żadnym problemem. Dysponują oni wiedzą, ale również środkami w postaci sprzętu czy preparatów. Wszystko po to, aby dowolna przestrzeń produkcyjna szybko odzyskała doskonały wygląd. Nierzadko ma to ścisły związek z normami sanitarnymi czy też wymaganiami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Dodano dnia: 10-11-2018


Napisz Opinie  • Użytkownik atsootira dodał komentarz 2019-01-22 15:40:43
  • Trzeba przyznać, że w firmie Strefa Czystości wiedzą jak zadbać o porządek na obiekcie - jeśli chodzi o jakość usług, to mają wysoko zawieszona poprzeczkę. :)
  • Ocena 5


INNE WIZYTÓWKI