engorem.com.pl

Województwa

Branże


Hemp Cosmetics


Olejek konopny do masażu relaksacyjnego
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon:

Adres: Średnia 59

Kod pocztowy: 62-100

Miejscowość: Wągrowiec

Domena: https://hempcosmetics.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Spięte mięśnie po całym dniu lub po solidnym wysiłku fizycznym wymagają odpowiedniego relaksu. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na rozluźnienie napiętych partii mięśniowych jest masaż. Ten zaś wymaga odpowiedniego olejku, który nie tylko nadaje dłoniom odpowiedniego poślizgu, ale jest też nośnikiem korzystnych dla ciała substancji.

Doskonałą opcją jest dostępny w Hemp Cosmetics olejek konopny do masażu relaksacyjnego, wyprodukowany z konopi siewnej. Co jest wyjątkowego w tym produkcie? Przede wszystkim fakt, że zawiera mnóstwo substancji odżywczych, które korzystnie wpływają na ludzki organizm. Wymieszany z innymi olejami przyniesie szybko ukojenie nawet po największym wysiłku fizycznym – niezależnie, czy była to praca, czy też intensywny trening. Właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne skutecznie zwalczą te stany tak w mięśniach, jak i stawach.

Skóra po masażu relaksacyjnym z użyciem olejku konopnego będzie idealnie nawilżona i natłuszczona, co z pewnością docenią osoby cierpiące na różne choroby dermatologiczne.

Dodano dnia: 16-04-2019


Napisz OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


INNE WIZYTÓWKI