engorem.com.pl

Województwa

Branże


Bariera dżwięku - Car Audio


Wygłuszenie samochodu warszawa | Bariera dżwięku - Car Audio
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: 226444070

Adres: Sarabandy 61

Kod pocztowy: 02-868

Miejscowość: Warszawa

Domena: http://barieradzwieku.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Dźwięki opon, silnika, otoczenia oraz innych pojazdów mogą negatywnie wpływać na komfort pasażerów, ale przede wszystkim kierowcy. Zbyt głośna praca samochodu i hałas dobiegający z zewnątrz niekiedy stają się pośrednią przyczyną wypadku, a na co dzień po prostu przeszkadzają w czerpaniu przyjemności z jazdy. Jak temu zaradzić, skoro producenci wielu samochodów nie dbają szczególnie o ten aspekt?

Najlepszym wyborem jest profesjonalne wygłuszenie samochodu, którym w Warszawie zajmuje się firma barieradzwieku.pl z ponad 15-letnim doświadczeniem w zakresie montażu car audio. Kabinę pojazdu można skutecznie wygłuszyć, obniżając hałas nawet o kilka decybeli. Daje to komfort znany z luksusowych limuzyn, które już fabrycznie są tworzone z myślą o cichej, wręcz „kameralnej” jeździe.

Warszawska firma współpracuje z dostawcami najlepszego sprzętu na rynku, jest także oficjalnym partnerem kilku polskich dystrybutorów samochodów. Warto jej zaufać nie tylko w kwestii wygłuszenia, ale również wymiany głośników czy zaprojektowania systemu home audio do domu.

Dodano dnia: 12-10-2019


Napisz OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


INNE WIZYTÓWKI