engorem.com.pl

Województwa

Branże


"PREFABET OSTRÓW MAZ." Sp z.o.o.


Belki nadprożowe l19
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: 29 74 539 31

Adres: Różańska 84

Kod pocztowy: 07-300

Miejscowość: Ostrów Mazowiecka

Domena: https://www.prefabetostrow.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Nadproże to niezbędny element konstrukcyjny budynków, który umieszczany jest nad otworami znajdującymi się w ścianach, a jego zadaniem jest odciążanie konstrukcji oraz przenoszenie ciężaru na mur. Rola nadproży jest bardzo ważna szczególnie w przypadku ścian nośnych, jednak wykorzystuje się je również w ścianach działowych. Wysokiej jakości belki nadprożowe l19 sprzedawane są przez specjalistów zatrudnionych w firmie Prefabet. Są to solidne produkty, które będą służyć w pełni niezawodne przez wiele lat.

Belka nadprożowa to element budowlany będący podstawą nadproża. Tego typu artykuły dzieli się na trzy grupy, a mowa tu o modelach:

  • systemowych,
  • żelbetowych,
  • zespolonych.

Nadproża z żelbetu tworzone są w całości na miejscu budowy. W tym przypadku w pierwszej kolejności konstruuje się specjalne zbrojenie ze stali żebrowej, a następnie szalunek z drewnianych desek lub sklejki. Natomiast modele zespolone produkowane są w specjalnym zakładzie, dzięki czemu są one gotowe do użycia w momencie dostarczenia ich do klienta. Nie wymagają one wykonywania szalunku oraz betonowania.

Dodano dnia: 14-10-2019


Napisz OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


INNE WIZYTÓWKI