engorem.com.pl

Województwa

Branże


TORCAR - wypożyczalnia samochodów Poznań


Wynajem pojazdów Poznań - TORCAR
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: +48601497333

Adres: Macieja Palacza 134/U6

Kod pocztowy: 60-278

Miejscowość: Poznań

Domena: http://torcar24.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Do najbardziej komfortowych środków transportu zalicza się samochody osobowe dające możliwość dotarcia do celu bez konieczności czasochłonnych i stresujących przesiadek. Niestety nie każdy może pozwolić sobie na zakup własnego auta, ponieważ cena pojazdów bywa wysoka, a na dodatek kierowcy muszą liczyć się z dodatkowymi opłatami związanymi między innymi z dokonywaniem przeglądów czy ubezpieczeniem. Nic więc dziwnego, że coraz więcej z nich poszukuje alternatywnych rozwiązań. Jednym z nich jest wynajem pojazdów w Poznaniu oferowany przez pracowników przedsiębiorstwa Torcar.

Czasy, w których z usług wypożyczalni korzystały wyłącznie najzamożniejsze osoby, dawno już należą do przeszłości. Dzięki dużej konkurencji panującej na rynku firmy te coraz częściej oferują atrakcyjne rabaty dla stałych klientów i niezawyżone ceny. Mogą oni liczyć na przejrzyste warunki współpracy, czytelną umowę oraz możliwość wyboru spośród pojazdów najróżniejszych marek. Propozycja ta kierowana jest także do przedsiębiorców, którzy nie chcą nabywać floty na własność.

Dodano dnia: 15-03-2020


Napisz Opinie  • Użytkownik Maks Borowski dodał komentarz 2020-11-04 12:42:07
  • Od tej wypożyczalni udało mi się wynająć bardzo luksusowe auto dla mojej partnerki, ponieważ jej auto trafiło do warsztatu samochodowego.
  • Ocena 4


INNE WIZYTÓWKI