engorem.com.pl

Województwa

Branże


HEDAN


HEDAN - Fag
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: 717925190

Adres: Karmelkowa 66

Kod pocztowy: 52--31

Miejscowość: Wrocław

Domena: https://sklep.hedan.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W wielu gałęziach przemysłu wykorzystywane są zaawansowane maszyny, które muszą być odporne na różnego rodzaju obciążenia, aby zapewniać bezawaryjną pracę przekładającą się na efektywność danego przedsiębiorstwo. Dlatego w konstrukcji takich urządzeń nie może zabraknąć solidnie wykonanych elementów.

Hedan.pl to sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą wysokiej klasy łożysk z portfolio niemieckiej firmy FAG. Do wyboru są modele dedykowane między innymi przemysłowi lekkiemu oraz produkcji elektronarzędzi i sprzętu AGD. W bogatym asortymencie sprzedawcy znajdziesz też artykuły stworzone z myślą o przedstawicielach branży motoryzacyjnej i kolejowej. Przygotowane z zastosowaniem najnowszych technologii produkty mogą być używane nawet w ekstremalnych warunkach, ponieważ cechują się odpornością na niskie i wysokie temperatury oraz są doskonale uszczelnione.

Dodano dnia: 18-03-2020


Napisz Opinie  • Użytkownik yellowwolf245 dodał komentarz 2020-10-20 13:55:04
  • Dobry sklep z bogatą ofertą dla przemysłu! Jeśli szukacie wysokiej jakości kół zębatych, łożysk czy pasków klinowych to warto zajrzeć pod ich adres internetowy.
  • Ocena 4


INNE WIZYTÓWKI