engorem.com.pl

Województwa

Branże


Foremski


Kominki kiekrz - Foremski
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: 61 29 22240

Adres: Rynkowa 56

Kod pocztowy: 62-081

Miejscowość: Przeźmierowo

Domena: https://www.foremski.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Kominek to niesłabnący trend wśród możliwości aranżacji salonu,  eleganckiej jadalni czy też sypialni. Odpowiednio dobrany, potrafi doskonale podkreślić panujący w pomieszczeniu styl architektoniczny, świetnie nadaje się zarówno do pomieszczeń z klasycznymi meblami, jak i takich o bardziej nowoczesnym, skandynawskim wystroju. 

Firma Usługi Ogólnobudowlane Bartłomiej Foremski przedstawia swoją ofertę na eleganckie, funkcjonalne kominki dla mieszkańców Kiekrza i okolic. Wiele z zamieszkałych tę miejscowość osób może kojarzyć lub też znać wspomnianą firmę z nieco innej działalności, typowo budowlanej i wykończeniowej, więc doskonale wiedzą, że firma i jej pracownicy dbają o najwyższą jakość podczas realizacji każdego zlecenia oraz stawiają na efekt końcowy, który w pełni zadowoli klienta.

Firma działa głównie na terenie Wielkopolski, jednak w przypadku zamówienia spoza tego regionu również jest w stanie je zrealizować. Do ceny takiej usługi doliczony zostanie wtedy koszt dojazdu do klienta, natomiast jej jakość pozostanie niezmiennie na najwyższym poziomie. 

Dodano dnia: 24-05-2020


Napisz OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


INNE WIZYTÓWKI