engorem.com.pl

Województwa

Branże


Gastro Masters Michał Pośnik


Wyposażenie gastronomiczne
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: 800 800 490

Adres: Szarotki 12

Kod pocztowy: 05-270

Miejscowość: Marki

Domena: https://www.goga-gastro.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Zaopatrzenie się w funkcjonalne urządzenia wykorzystywane w gastronomii to absolutne must have dla każdego przedsiębiorcy działającego w tej branży. Musi on zadbać, by zakupione przez niego wyposażenie gastronomiczne sprawdzało się w usprawnianiu codziennej pracy, ale także było oszczędne oraz bezpieczne dla użytkowników.

Dobrej jakości sprzęt kuchenny, barmański, chłodniczy czy też innego rodzaju można znaleźć na stronie internetowej goga-gastro.pl. Dostępny tam asortyment z pewnością zaspokoi potrzeby każdego punktu gastronomicznego. Dzięki niemu można z powodzeniem rozwinąć dotychczasową działalność lub też znacząco powiększyć jej zakres i świadczyć usługi na wielu płaszczyznach branży spożywczej.

Oferta dedykowana jest zarówno małym lokalom, jak i tym większym. Proponowane urządzenia można łączyć ze sobą w funkcjonalne ciągi i blaty robocze, które pozwolą lepiej zorganizować codzienną pracę i zapewnią dłuższą świeżość produktom spożywczym. Cały asortyment posiada odpowiednie certyfikaty jakości oraz jest zgodny z obowiązującymi normami BHP, DPH oraz sanitarnymi i epidemiologicznymi.

Dodano dnia: 27-05-2020


Napisz OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


INNE WIZYTÓWKI