engorem.com.pl

Województwa

Branże


Softman S.A.


System do ewidencji ulgi IP Box • https://softman.pl/
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: 22 750 22 40

Adres: Okulickiego 5F

Kod pocztowy: 05-500

Miejscowość: Piaseczno

Domena: https://softman.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Wybór oferty dostępnej na stronie internetowej softman.pl to możliwość wyposażenia prowadzonej działalności w wydajny i efektywny system, który pozwala na zarządzanie wieloma sektorami przedsiębiorstwa. Dostawca to polska marka, której pracownicy doskonale rozumieją potrzeby współczesnego rynku. Proponują personalizowane rozwiązania dla przedstawicieli różnych sektorów przemysłu i gospodarki.

Przygotowane narzędzia służą też jako wsparcie przy ewidencjonowaniu i rozliczaniu rozmaitych świadczeń skarbowych. Dzięki korelacji z indywidualnym profilem prowadzonej działalności klient może liczyć na pomoc w uzyskaniu rozmaitych ulg (dostawca poleca w tym zakresie system do ewidencji ulgi IP BOX).

Korzystając z propozycji, przedsiębiorca ma również możliwość zyskania wsparcia profesjonalistów na każdym etapie (zarówno wdrażania, jak i eksploatowania wybranego rodzaju narzędzia w codziennej pracy). Kadra firmy świadczy pomoc online, co pozwala na odpowiednio szybką reakcję i zapobiega przestojom w pracy.

Dodano dnia: 30-04-2022


Napisz OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


INNE WIZYTÓWKI