engorem.com.pl

Województwa

Branże


Zdzisław Budny C-BIT BIS


Sprzęt komputerowy poleasingowy
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: +48 717345566

Adres: Przemysłowa 6

Kod pocztowy: 55-002

Miejscowość: Gajków

Domena: https://www.cebit.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Na stronie internetowej Cebit.pl można zamówić wysokiej klasy urządzenia IT dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Sprzedawca funkcjonujący na rynku od 1999 roku stara się zagwarantować klientom atrakcyjną ofertę cenową zarówno w przypadku nowych, jak i używanych produktów.

W asortymencie znaleźć można poleasingowy sprzęt komputerowy, który przed trafieniem do sprzedaży jest skrupulatnie weryfikowany przez doświadczonych techników. Klienci mają do wyboru takie rozwiązania jak komputery stacjonarne z nowoczesnymi podzespołami, laptopy, drukarki cyfrowe i atramentowe, skanery, głośniki i słuchawki, karty graficzne i sieciowe, zasilacze, dyski i napędy zewnętrzne, pamięć RAM, klawiatury i myszy bezprzewodowe oraz oprogramowanie, na przykład systemy operacyjne czy programy antywirusowe.

Sprzedawca zapewnia warunki dostawy dopasowane do potrzeb klientów, którzy mogą wybrać przedpłatę lub przesyłkę za pobraniem. Zamówione artykuły można też bezpłatnie odebrać w siedzibie firmy w Kamieńcu Wrocławskim.

Dodano dnia: 15-06-2022


Napisz OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


INNE WIZYTÓWKI