engorem.com.pl

Województwa

Branże


Xfelgi.pl


Felgi Alfa Romeo
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: 509 700 012

Adres: Piotrkowska 4C

Kod pocztowy: 97-330

Miejscowość: Poniatów

Domena: https://xfelgi.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, serwis sprzedażowy, działający pod linkiem xfelgi.pl, na bieżąco rozszerza swoją ofertę o nowe, dostępne w atrakcyjnej cenie modele felg. Obecnie lista asortymentowa obejmuje części do niemal każdego typu pojazdów, od osobowych po dostawcze. Duży wybór występuje też, jeśli chodzi o elementy do aut sportowych oraz luksusowych (np. eleganckie, przyciągające uwagę otoczenia felgi do Alfa Romeo czy PORSCHE).

Dostawa odbywa się na terenie całej Polski, dowóz każdorazowo jest darmowy oraz realizowany w najkrótszym możliwym terminie. Jako gratis dostawca proponuje praktyczny zestaw montażowy, dzięki któremu można zamontować felgi samodzielnie. 

W przygotowanej ofercie sprzedażowej klient znajdzie także czujniki ciśnienia opon TPMS. Kadra zajmująca się obsługą zamówień poleca ich nabycie wraz z felgami w jednym, tanim zestawie. Pracownicy zachęcają do takiej inwestycji, gdyż jest to spory wkład w bezpieczeństwo własne kierowcy, a także jego współpasażerów. 

Dodano dnia: 01-07-2022


Napisz OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


INNE WIZYTÓWKI