engorem.com.pl

Województwa

Branże


DIAMOND Sp. z o.o.


Bateria wannowa retro
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: (+48) 12 442 00 59

Adres: Aleja Beliny Prażmowskiego 24-26

Kod pocztowy: 31-514

Miejscowość: Kraków

Domena: https://diamond.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Klienci sklepu Diamond dobrze wiedzą, że na odbiór pomieszczeń wpływają wszelkie znajdujące się w nich produkty, także detale, toteż uważnie dobierają na przykład kaloryfery, ale też baterie, czy to łazienkowe, czy kuchenne. Szkoda zresztą byłoby sobie tego odmawiać skoro obecnie można znaleźć wyjątkowo szeroki wybór kranów, w różnych kolorach i najróżniejszych stylach - nowoczesne chromowane, srebrne baterie to tylko jedna z wielu możliwych opcji.

Część osób chętnie stawia na produkty stylizowane, jak na przykład bateria wannowa retro, nawiązująca do minionych czasów i prezentująca się znakomicie. Uwagę zwracają zwłaszcza nietypowe, jak na dzisiejsze standardy, kurki. Element ten wprowadza do pomieszczeń pożądany klimat, pomagając uzyskać styl między innymi rustykalny.

Niezależnie od świetnego wyglądu, baterie, jakie można znaleźć w tej ofercie, imponują także wysoką jakością. Ich odporność na stałą eksploatację to klucz do wieloletniego użytkowania, ale producent zadbał też o solidne wykończenie.

Dodano dnia: 06-06-2023


Napisz OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


INNE WIZYTÓWKI