engorem.com.pl

Województwa

Branże


Hotel Venecia Palace


Pałac na wesele • Hotel Venecia Palace
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: 22 723 8998

Adres: Kasztanowa 44

Kod pocztowy: 05-816

Miejscowość: Warszawa

Domena: https://hotelveneciapalace.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Organizacja imprezy w pięknej i bajkowej scenerii to doskonały pomysł na to, by zapewnić zaproszonym gościom cudowne wspomnienia i niezapomniane wrażenia. Pałac na wesele w Warszawie, jakim jest Hotel Venecia Palace, to idealne miejsce na tego typu przedsięwzięcie. Zatrudnieni w nim pracownicy każdorazowo dokładają wszelkich starań, by wesele zostało dopięte na ostatni guzik. Dbają oni o najmniejsze nawet detale, dzięki czemu para młoda wie, że jest w dobrych rękach.

Co wyróżnia Hotel Venecia Palace od innych? Przede wszystkim klasycystyczny styl, obok którego nie można przejść obojętnie. Każdy element znajdujący się we wnętrzach współgra ze sobą, tworząc razem jedną, harmonijną całość. Na gości czekają tu przestronne i dobrze wyposażone pokoje z wygodnymi łóżkami, dostępem do internetu, telefonem, lodówką, suszarką i nie tylko. Jest to piękne miejsce otoczone zielonym ogrodem, które na długo zostanie w pamięci uczestników zabawy.

Dodano dnia: 03-12-2018


Napisz Opinie  • Użytkownik Matylda Jaworska dodał komentarz 2019-01-18 16:55:26
  • Ja miałam swoją zabawę weselną organizowaną w sali hotelowej ale jak zobaczyłam jak można się bawić w wersji pałacowej na hotelveneciapalace.pl to trochę zaczęłam zazdrościć parom, które brały albo będą brały tam ślub.
  • Ocena 3


INNE WIZYTÓWKI