engorem.com.pl

Województwa

Branże


Detoks Alkoholowy


Jak wyleczyć alkoholika
INFORMACJE O FIRMIE


Telefon: 533 221 555

Adres: Spławie 48

Kod pocztowy: 61--31

Miejscowość: Poznań

Domena: https://detoksalkoholowy.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Choć alkoholizm jest w Polsce bardzo powszechnym zjawiskiem, wiedza na jego temat wciąż nie jest wystarczająca. Nawet osoby, które żyją z alkoholikiem przez wiele lat, często łudzą się, że któregoś dnia po prostu przestanie on pić, podczas gdy tak naprawdę nie jest to możliwe, gdyż nawet gdyby zechciał, prawdopodobnie nie byłby w stanie tego zrobić, choćby ze względu na objawy odstawienne. Niezbędne jest więc skorzystanie z fachowej pomocy ośrodka, w którym pracuje wykwalifikowany personel, wiedzący, jak wyleczyć alkoholika, nawet z długoletnim stażem.

Niezbędna jest też oczywiście konsekwencja samego uzależnionego, jednak nawet skierowanie go na przymusowe leczenie może dać dobre skutki jeśli trafi pod opiekę kompetentnych osób. Gwarantuje to Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS, w którym leczyć można się, decydując się na pobyt, jak również przychodząc na terapię - grupową lub indywidualną. Jeśli uzależniony będzie zmotywowany, na pewno uda mu się pokonać nałóg.

Dodano dnia: 30-05-2019


Napisz Opinie  • Użytkownik embedoomo dodał komentarz 2019-12-10 13:08:28
  • Jak trudno się wyleczyć z choroby alkoholowej to wiedzą tylko ci, którzy przeszli przez cały proces leczenia. Na szczęście są ośrodki takie jak poznańska Oaza, w którym podchodzą do tego profesjonalnie, dając szansę alkoholikom na pełne wyleczenie.
  • Ocena 5


INNE WIZYTÓWKI